Bize Hafta içi 09.00-17.00 Saatleri Arasında Ulaşabilirsiniz

(212) 219 81 10

(212) 219 81 12

Lütfen Ekteki Formu Doldurunuz, Biz Size Ulaşalım.

Gönder

Kristal Farma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2010 yılından beri Ostokin, OstokinPlus, OstokinCaps ürünlerinin üretim ve dağıtımını yapmaktadır.

tns ve yunnan

Yunnan Crystal Natural Pharmaceutical

- Crystal Natural Pharmaceutical Corp (CNPC), doğal bitkisel besin destekleri araştırma, geliştirme ve üretiminde bir endüstri lideridir. Benzersiz ürünleri, mükemmel servis ve kalite kontrol süreçleri, yetenekli insan kaynağı ve yönetim ekibiyle günümüzün son derece rekabetçi sektörde öne çıkmaktadır. Firmanın temel ürünleri, firma kurucuları Kardiyolog Profesör Li Yigao ve Yüksek Kimya Mühendisi Yuling Wei tarafından keşfedilmiştir.

- CNPC’nin ürünlerini üretmek için profesyonel test merkezi ve gelişmiş donanımları vardır. 2004 yılında, Çin Ulusal GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikasını almıştır. CNPC tarafından üretilen ürünler, güvenlidir ve yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır.

- Ürün geliştirilmesinde, mesleki ahlak ve değerler çerçevesinde modern bilimi kullanmak, insan sağlığı konusunda atılım yapmak şirketin hedefidir. Sağlıklı nesil ve gelecek için kararlı adımlarla, insanların yaşam kalitesini ve sağlığını korumak için ürün geliştirir.

- Güneybatı Çin’de 2000 m. yükseklikteki platoda yeralan Yunnan eyaleti, 2500’ü endemik, 17.000’i aşan bitki çeşitliliği ile botanik zenginlik açısından dünyanın nadir bir bölgesidir. CNPC sadece bu bölgede yetişen yüksek kalitede bitkileri kullanmaktadır.

tns ve yunnan


CNPC Firma Faaliyetleri ve Başarı Ödülleri

tns ve yunnan


tns ve yunnan